L.p.

NAZWA SOŁECTWA

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

IMIĘ I NAZWISKO

 

IMIĘ I NAZWISKO SOŁTYSA

1.

Sołectwo Chlebowo

76-020 Chlebowo

 Anna Winiarczyk

 Sylwia Pondo

 Leszek Sobczak

 Dominika Kęsicka

Mirosława Prokopowicz

2.

Sołectwo Chmielno

76-020 Chmielno

Andrzej Tuziemski

Łukasz Szczepanik

Paweł Grill

  Józef Kosiński

Iwona Witkowska

Justyna Terlecka

3.

Sołectwo Chociwle

76-020 Chociwle

Renata Jarzyńska

Justyna Jaworska-Balcerak

Anna Nowacka

Eugeniusz Basarab

Hubert Napierała

Helena Bubień

4.

Sołectwo Dargiń

76-020 Dargiń

  Monika Gorgol

  Zdzisław Czarnecki

  Małgorzata Iwańska

  Magdalena Ortyl

Ireneusz Bednarczyk

5.

Sołectwo Dobrociechy

76-020 Dobrociechy

Agnieszka Turowska

Anna Puppel

Stanisław Wojewódzki

Rafał Kaczmarek

6.

Sołectwo Drzewiany

76-020 Drzewiany

Mariola Wędrowska

Iwona Pyziołek

Marek Surówka

Hanna Obławska

7.

Sołectwo Głodowa

76-020 Głodowa

Bogdan Pańczyszyn

Maria Wywioł-Staszczak

Zofia Kaszubowska

Michał Andrzejak

Tadeusz Strzelczak

8.

Sołectwo Gozd

76-020 Gozd

  Joanna Dekoszczak

  Anna Kulka

  Patryk Janta-Lipiński

  Piotr Biazik

Anna Kustrzycka-Broda

9.

Sołectwo Górawino

76-020 Górawino

Marianna Poboży

Henryk Chorzępa

Marzena Springer

10.

Sołectwo Jatynia

76-020 Jatynia

   Krystyna Figura

   Rafał Lewandowski

 

Kazimiera Kaniecka

11.

Sołectwo Kłanino

76-020 Kłanino

   Joanna Bil

   Kazimierz Mikołajczak

   Piotr Mleczko

Irena Zadrożna

Barbara Paczkowska

12.

Sołectwo Krępa

76-020 Krępa

Lidia Tomczyk

Zofia Snoch

Ryszard Mianowski

Dariusz Bednarczyk

 Wioleta Bawoł  

13.

Sołectwo Kurowo

76-020 Kurowo

Renata Węgrzyn

Andrzej Zimnicki

Ryszard Golas

Agnieszka Radtke

Marek Golas

14.

Sołectwo Łozice

76-020 Łozice

   Barbara Bartnikowska

   Karolina Chanaj

   Paweł Nawrot

Krzysztof Czajkowski

15.

Sołectwo Nowe Łozice

76-020 Nowe Łozice

    Teresa Karbowska

   Anna Ratajczak

 

Bogusław Zawadzki

16.

Sołectwo Porost

76-020 Porost

Elżbieta Babirecka

Emil Rutkowski

Jolanta Kaczmarek

Piotr Ordyński

17.

Sołectwo

Radwanki

76-020 Radwanki

Lidia Kudłaczek

Iwona Głogowska

Mariusz Kmetyk

Stanisław Marchewka

18.

Sołectwo Stare Borne

76-020 Stare Borne

Zdzisław Majewski

Ewa Genge

Ewa Rylik

Wiesława Pawłowska

19.

Sołectwo Świelino

76-020 Świelino

 Adam Jagła

Sylwester Korzeniowski

Marzena Lewandowska

Tomasz Lisowski

20.

Sołectwo Ubiedrze

76-020 Ubiedrze

Cecylia Balcerak

Józef Bocian

Marek Tybulewicz

Joanna Tomczak

  Sołtysi i Rady Sołeckie w Gminie Bobolice

 

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.