„Zarys dziejów Parafii Ewangelickiej Świętego Jana Chrzciciela w Bobolicach (XIX i XX wiek do 1945 roku)”

„Zarys dziejów Parafii Ewangelickiej Świętego Jana Chrzciciela w Bobolicach (XIX i XX wiek do 1945 r (link otworzy duże zdjęcie)

Nakładem Muzeum Regionalnego w Bobolicach ukazała się książka pt. „Zarys dziejów Parafii Ewangelickiej Świętego Jana Chrzciciela w Bobolicach (XIX i XX wiek do 1945 roku)”. Jej autorem jest ks. prof. dr hab. Lech Bończa-Bystrzycki – historyk, historyk sztuki, kapłan diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, profesor zwyczajny Politechniki Koszalińskiej. To bezcenna pozycja dla miłośników historii naszego regionu. Zachęcamy do lektury. Książkę można nabyć w muzeum w cenie 25 zł (w dni robocze w godz. 9.00 – 15.30)

Opublikowano: 28 kwietnia 2017 08:20

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 708

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.