W poszukiwaniu następców Milika i Zielińskiego

W poszukiwaniu następców Milika i Zielińskiego (link otworzy duże zdjęcie)

Chłopcy Olimpii U10 grają o Finał na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Przed zawodnikami UKS Olimpia Bobolice rocznik 2007/2008 ( Mistrz Powiatu Ziemskiego Koszalin) Finał Województwa Zachodniopomorskiego Ogólnopolskiego Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.
Zawody zostaną rozegrane we wtorek 4 kwietnia 2017 roku od godz. 9.30 w Szczecinku na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa OSiR przy ul. Piłsudskiego 3.
Mistrzowie województwa wystąpią w Finale Ogólnopolskim i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

------------------------------------------------------------------------------------
W poszukiwaniu następców Milika i Zielińskiego

Do trwającej, XVII edycji Turnieju zostało zgłoszonych ponad 320 tysięcy dzieci. Zmagania chłopców i dziewczynek w kategoriach do lat 8, 10 i 12 zaczęły się od eliminacji na poziomie gminnym i powiatowym. Teraz przyszła pora na rozgrywki na szczeblu wojewódzkim, które zostaną rozegrane od 21 marca do 12 kwietnia w miejscowościach z 16 województw.

Najzdolniejsi młodzi zawodnicy i zawodniczki będą rywalizować na boiskach: Łodzi, Nowin, Sosnowca, Krakowa, Stalowej Woli, Międzyrzeca Podlaskiego, Miętnego, Sokółki oraz Brzegu, Świdnicy, Wrześni, Kostrzyna nad Odrą, Szczecinka, Świecia (nad Wisłą), Iławy i Gdańska. W każdej miejscowości w rywalizacji udział weźmie średnio ponad 1000 zawodników.

- Drodzy zawodnicy, drogie zawodniczki, zaczyna się wielka zabawa. Zaczyna się walka o wyjazd do Warszawy na Finały Ogólnopolskie. Trzymam kciuki za wszystkich, bawcie się dobrze i czekamy na Was w Warszawie. Niech wygrają najlepsi - kibicuje uczestnikom Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Wojewódzkie finały Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to wielkie piłkarskie święto i niezapomniane przeżycie dla wszystkich uczestników oraz wspierających ich kibiców. Chłopcy i dziewczynki z całego kraju będą mogli zmierzyć się z rówieśnikami, a trenerzy, rodzice oraz kibice na własne oczy zobaczą, jak rozkwitają talenty przyszłych reprezentantów Polski. Na wszystkich uczestników czekać będą medale, nagrody i oczywiście doskonała zabawa, a wszystko to przy fantastycznej oprawie rozgrywek i w doskonałej atmosferze fair play.

Źródło : http://zpodworkanastadion.pl/

Opublikowano: 16 marca 2017 13:49

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 223

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.