XIII Powitanie Wiosny przez Morsy

XIII Powitanie Wiosny przez Morsy (link otworzy duże zdjęcie)

To już XIII Powitanie Wiosny przez Morsy, które odbyło się na Rajskiej Plaży w Poroście dnia 19 Marca 2017 roku. Pogoda sprzyjała jak najbardziej, woda cieplutka i nie zabrakło niesamowitych emocji!
Odbyły się również pokazy ratownictwa wodnego przedstawiające niesamowite umiejętności jak i profesjonalny sprzęt do ratowania ludzi w trakcie sytuacji zagrożenia życia. Jak co roku zostali wybrani Miss oraz Mister Morsów i w tym roku tytuł Miss Foczek powędrował do Pani Danuty Rzepińskiej członkini Klubu „Posejdon” Koszalin, a tytuł Mistera Morsów trafił do Pana Piotra Kołodziejczyka członka Klubu „SOPEL” Białogard – Serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy również za tak liczną obecność, bo aż 109 morsów potwierdziło swoje przybycie na tegoroczne Morsowanie. Na powitaniu wiosny pojawiły się między innymi takie kluby jak - Posejdon Koszalin, Sopel Białogard, Morsy bez Forsy Czaplinek, Wiking Postomino, Szczecinecki Klub Morsów, OKRA Drawsko Pomorskie oraz zrzeszenie Morsów z Białego Boru i więcej!

PEŁNA FOTORELACJA Z IMPREZY: https://www.flickr.com/…/138611892…/albums/72157679198953952

Opublikowano: 20 marca 2017 14:04

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 397

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.