W potrzebie..

 (link otworzy duże zdjęcie)

Łóżka, koncentratory tlenu, chodziki - te niezwykle potrzebne wielu chorym akcesoria można już wynająć. Jest to sprzęt wspomagający wielu przewlekle chorych. Potrzebujący, bądź ich rodziny mogą zwrócić się do Pomorskiej Fundacji „Jas i Małgosia” z siedzibą w Cewlinie 12A, tel. 94 340 34 73, tel. kom. 608 119 913. Fundacja udziela wsparcia w postaci wypożyczalni sprzętu medycznego, np. wypożyczenie specjalistycznego łóżka kosztuje 120 zł/ msc. Większość jednak sprzętu wypożyczana jest bezpłatnie. Zainteresowani powinni kontaktować się bezpośrednio z Fundacją.

            Trwają również rozmowy z Caritas Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej w sprawie możliwości wypożyczania sprzętu niezbędnego w opiece osób przewlekle chorych, leżących, niepełnosprawnych. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

Mieczysława Brzoza

Burmistrz Bobolic

Opublikowano: 21 kwietnia 2017 07:16

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 218

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.