Międzynarodowy Mecz Piłki Nożnej

 (link otworzy duże zdjęcie)

Dnia 30 kwietnia 2017 roku w Starem Bornem odbył się towarzyski mecz piłki nożnej dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat pomiędzy drużyną z Niemiec Hilalspo , a drużyną Olimpia Bobolice w skład, której wchodzą również dzieci z naszej miejscowości tj. Maciej Iżak , Adrian Jastrowski oraz Mateusz Serowski z Drzewian . W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem remisowym , a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne , które lepiej wykonali nasi zawodnicy.

Po meczu zaproszono drużyny , jak i przybyłych mieszkańców na poczęstunek przygotowany przez Sołtysa i Radę Sołecką. W trakcie meczu jak i po jego zakończeniu zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

Goście z Niemiec poprzez opiekuna grupy złożyli wszystkim osobą obecnym podziękowanie za ciepłe przyjęcie z jakim spotkali się w naszej miejscowości.

Mecz zorganizowano dzięki współpracy Sołectwa w Starem Bornem z Gospodarstwem Agroturystycznym w Górawinie gminy Bobolice.

Sołtys Sołectwa w Starem Bornem składa podziękowanie wszystkim osobom, które pomagały przy organizacji powyższej imprezy.

Opublikowano: 19 maja 2017 11:35

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 169

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.