PRZEGRANA GROMU NA WYJEŹDZIE Z IKAREM KROSINO

(link otworzy duże zdjęcie)

Pierwsza połowa pod dyktando Grom Świelino, którzy od pierwszych minut nękali Ikar Krosino swoimi atakami nagrodą był w 10 minucie gol Mateusza Pieścika i prowadzenie Grom 1-0. W 33 minucie w polu karnym gospodarzy faulowany był napastnik Gromu Piotr Mikołajczak może  gdyby arbiter miał więcej odwagi i  podyktował rzut karny który nam się należał i wynik był by inny. Wynik do przerwy się nie zmienił.

Druga odsłona należała dla gospodarzy. Ale w 50 minucie jedna z kontr Gromu i mogło być 2-0 dla Gromu,  zawodnik Piotr Mikołajczak sam na sam z bramkarzem gospodarzy próbował lobować piłkę do pustej bramki, piłka nie wpadła do bramki. Ikar Krosino bardzo odważnie zaczął atakować i grali brutalnie jedna z akcji gospodarzy nasz obrońca Tomasz Lisowski został  uderzony z łokcia w twarz i krwią  się zalał i sędzia nie przerwał meczu by udzielić pierwszej pomocy zawodnikowi, sędzia mówi gramy mówi dalej nic się nie stało i jeszcze otrzymał żółtą kartkę. Brak koncentracji w obronie Gromu w 60 minucie gospodarze wyrównują na 1-1. W 65 minucie przy wybiciu piłki z pola karnego zawodnik Gromu Grzegorz Krawiecki piłka otarła się o rękę a po 30 sekundach pod naciskiem zawodników Ikara podyktował rzut karny, gospodarze wykorzystali rzut karny i wynik meczu 2-1 dla gospodarzy .Sędzia po protestach naszych zawodników decyzją sędziego Grzegorza Krawieckiego i Tomasza Lisowskiego po drugich żółtych kartkach usunął z boiska naszych zawodników. Grom grał w osłabieniu do końca meczu gospodarze wykorzystali to strzelając dwie bramki i wygrali 4 - 1 .

Skład Gromu Świelino; Bramkarz -Mariusz Wiśniewski, Obrona - Tomasz Kamiński, Tomasz Lisowski, Tomasz Haponiuk, Artur Boguszewski , Pomoc- Mateusz Malczak, Łukasz Bojar, Paweł Ortyl, Mateusz  Pieścik, Atak- Grzegorz Krawiecki, Piotr Mikołajczak

Rezerwa;  Hubert Polak, Damian Biernacki, Marcin Piechocki, Mateusz Złoty, Bartosz Terlecki, Łukasz Skuza