PRZEGRANA GROMU NA WYJEŹDZIE Z IKAREM KROSINO

 (link otworzy duże zdjęcie)

Pierwsza połowa pod dyktando Grom Świelino, którzy od pierwszych minut nękali Ikar Krosino swoimi atakami nagrodą był w 10 minucie gol Mateusza Pieścika i prowadzenie Grom 1-0. W 33 minucie w polu karnym gospodarzy faulowany był napastnik Gromu Piotr Mikołajczak może  gdyby arbiter miał więcej odwagi i  podyktował rzut karny który nam się należał i wynik był by inny. Wynik do przerwy się nie zmienił.

Druga odsłona należała dla gospodarzy. Ale w 50 minucie jedna z kontr Gromu i mogło być 2-0 dla Gromu,  zawodnik Piotr Mikołajczak sam na sam z bramkarzem gospodarzy próbował lobować piłkę do pustej bramki, piłka nie wpadła do bramki. Ikar Krosino bardzo odważnie zaczął atakować i grali brutalnie jedna z akcji gospodarzy nasz obrońca Tomasz Lisowski został  uderzony z łokcia w twarz i krwią  się zalał i sędzia nie przerwał meczu by udzielić pierwszej pomocy zawodnikowi, sędzia mówi gramy mówi dalej nic się nie stało i jeszcze otrzymał żółtą kartkę. Brak koncentracji w obronie Gromu w 60 minucie gospodarze wyrównują na 1-1. W 65 minucie przy wybiciu piłki z pola karnego zawodnik Gromu Grzegorz Krawiecki piłka otarła się o rękę a po 30 sekundach pod naciskiem zawodników Ikara podyktował rzut karny, gospodarze wykorzystali rzut karny i wynik meczu 2-1 dla gospodarzy .Sędzia po protestach naszych zawodników decyzją sędziego Grzegorza Krawieckiego i Tomasza Lisowskiego po drugich żółtych kartkach usunął z boiska naszych zawodników. Grom grał w osłabieniu do końca meczu gospodarze wykorzystali to strzelając dwie bramki i wygrali 4 - 1 .

 

Skład Gromu Świelino; Bramkarz -Mariusz Wiśniewski, Obrona - Tomasz Kamiński, Tomasz Lisowski, Tomasz Haponiuk, Artur Boguszewski , Pomoc- Mateusz Malczak, Łukasz Bojar, Paweł Ortyl, Mateusz  Pieścik, Atak- Grzegorz Krawiecki, Piotr Mikołajczak

Rezerwa;  Hubert Polak, Damian Biernacki, Marcin Piechocki, Mateusz Złoty, Bartosz Terlecki, Łukasz Skuza

 

Mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Ikar Krosino - Grom Świelino
współfinansowany z środków Gminy Bobolice w ramach projektu

,, RUCH TO ZDROWIE ''

L.K.S GROM ŚWIELINO

Opublikowano: 07 czerwca 2017 13:50

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 216

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.