3 czerwca w Sołectwie Głodowa odbył się Piknik Rodzinny połączony z Dniem Matki i Dniem Dziecka oraz Akcją Lato z LOK 2017

 (link otworzy duże zdjęcie)
"Piknik rodzinny" w miejscowości Głodowej miał miejsce w ubiegłą sobotę (3 czerwca) na terenie przy świetlicy. Frekwencja mieszkańców była zaskakująca i największa od wielu lat. świetlica wraz z paniami należącymi do nieformalnego koła gospodyń przygotowały wiele atrakcji - zarówno dla tych młodszych, jak i starszych. Było przyklejanie piegów na czas, chodzenie z jajkiem na łyżce, odnajdywanie różnic w niemalże identycznych obrazkach. Jak nazwa wskazuje, był to piknik rodzinny, więc nie tylko dzieci miały okazję do zabawy! Tatusiowie mierzyli się w jedzeniu bitej śmietany z zawiązanymi oczami - śmiechu ogrom. Mamusie i babcie podrzucały natomiast balony z wodą - która para wyżej. Dodatkową atrakcją była wizyta gościa specjalnego. Ze swoim sprzętem odwiedził nas pan Zdzisław Kurta, który wtajemniczał młodzież w sztukę trafiania do celu z wiatrówek. Zagorzała rywalizacja! Bicie swoich rekordów! Wszystko to pomiędzy pysznymi ciastami, lodami i gorącymi kiełbaskami i kaszankami z grilla. Każdy wracał do domu zadowolony, wybawiony i najedzony.

Klaudia Sobiczewska

Opublikowano: 07 czerwca 2017 14:45

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 269

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.