„Fotografia chwil oprawą, naszą wielopokoleniową sprawą”

 (link otworzy duże zdjęcie)

Projekt pn. „Fotografia chwil oprawą, naszą wielopokoleniową sprawą”

 

 

 

 

Stowarzyszenie Aktywności Społeczno - Artystycznej "Po Drodze” zakończyło już realizację projektu pn. „Fotografia chwil oprawą, naszą wielopokoleniową sprawą”, w ramach którego w dniach 14.07-21.07.2017 r. odbyły się warsztaty fotograficzne w świetlicach wiejskich w miejscowości Gozd, Porost i Głodowa w Gminie Bobolice.Podczas warsztatów odbyła się sesja fotograficzna celem przygotowania materiału fotograficznego do druku albumu oraz wystawy w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Bobolicach. Wystawę można było oglądać do 21.08.2017 r. włącznie. Uwieńczeniem zajęć na świetlicach było niewątpliwie „spotkanie pokoleń” - ognisko dla całej społeczności lokalnej, które pozwoliło na wielopłaszczyznową integrację,  wymianę doświadczeń między pokoleniami oraz utrwalenie pięknych i niepowtarzalnych chwil. A wydany dzięki dofinansowaniu album fotograficzny będzie stanowił wspaniałą pamiątkę na wiele lat, dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Realizacja projektu była możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa w ramach Programu SPOŁECZNIK.

 

Opublikowano: 21 sierpnia 2017 08:29

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 276

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.