VI Bobolicki Festiwal Piłkarski 2017 przed nami!!!

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniach 8/9/10 września 2017r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbędzie się VI Bobolicki Festiwal Piłkarski 2017 z okazji Dni Piłkarza.
Głównym celem turnieju jest upamiętnienie zdobycia złotego medalu olimpijskiego w Monachium przez reprezentację Polski pod wodzą Kazimierza Górskiego (trzeci turniej zostanie rozegrany dokładnie w 45 rocznicę tego wydarzenia tj.10.09) oraz popularyzacja piłki nożnej, integracja poprzez sport, promowanie zdrowego stylu życia, zasad fair play i nowoczesnej infrastruktury sportowej.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a wsparcia udzielił min.: PZPN w Warszawie, Urząd Marszałkowski w Szczecinie, ZZ LZS w Szczecinie, Powiat Koszaliński, PCPR w Koszalinie, PFRON, PCO Popcorn w Bobolicach i Gmina Bobolice.

Oprócz meczy piłkarskich, odbędą się konkursy sprawnościowe dostosowane do wieku i umiejętności uczestników, pomysłowych atrybutów kibica, super oprawy, kulturalnego dopingu i quiz sportowy, w którym będzie można sprawdzić swoją wiedzę na temat piłki nożnej.

W czasie zawodów, odbędzie się również uroczyste otwarcie boiska Olimpia po przeprowadzonej specjalistycznej konserwacji i uzupełnieniu granulatu w ramach zadania z „Programu Społecznik”.

TERMINARZ :
1) 8 września 2017r.(piątek) godz. 10.00 - Integracyjne Zawody Rekreacyjno-Sportowe –
uczestnicy : DPS w Bobolicach - zespół „Litwa”, OREW w Bobolicach - zespół „Białoruś”, Odnowa w Bobolicach - zespół „Ukraina”, Przedszkole w Bobolicach - zespoły „Niemcy”, „Słowacja” i „Polska”,

2) 9 września 2017r.(sobota) godz. 11.00 - Turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin kategoria Żak U8- uczestnicy :
Grupa I - UKS Olimpia I Bobolice, SAS I Sianów, Zryw/AP I Kretomino, AP I Mielno, SP Dąbrowa/KS Sieciemin;
Grupa II – Olimpia/LUKS Bobolice, SAS II Sianów, Zryw/AP II Kretomino, KS Bajgiel Będzino,

3) 10 września 2017r.(niedziela) godz. 11.00 - Turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin kategoria Młodzik U13 -
uczestnicy : UKS Olimpia I Bobolice, Olimpia/LUKS Bobolice, SP Bonin, Gryf Polanów, SP Konikowo, AP Mielno oraz po potwierdzeniu Rossa/SP Rosnowo i SAS Sianów.

Uwaga!
W przypadku niesprzyjającej pogody Zawody Integracyjne (1) i Turniej Żaków (2) , odbędą się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7, gdzie zgodnie z regulaminem obowiązuje obuwie sportowe na jasnej podeszwie!

Opublikowano: 23 sierpnia 2017 13:41

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 174

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.