Turniej PGPB w Getbola na zakończenie wakacji!

 (link otworzy duże zdjęcie)

Przy niezbyt sprzyjającej pogodzie zawodnicy UKS Olimpia Bobolice w czwartek 31 sierpnia 2017r. zakończyli wakacje na sportowo.
Najpierw, odbył się kolejny Wakacyjny Turniej w ramach rozgrywek Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza. Następnie mecz piłkarski Pomarańczowi ( kpt. Dominika Kozińska) kontra Czarni ( kapitan Ilona Zimnicka).

Turniej w Getbola rozegrano w pięciu kategoriach wiekowych. Wśród Młodzików ( rocz. 2004/2005) w finale Dominika Kozińska pokonała Mateusza Domańskiego 9:4. W meczu o III miejsce Kacper Świtała wygrał z Iloną Zimnicką 2:1. Na V pozycji uplasował się Nathan Bielecki po wygranej z Cyprianem Juś 4:3, a VII miejsce zajął Oskra Szal, który pokonał Kamilę Zimnicką 5:2. W klasyfikacji generalnej liderem nadal jest Dominika Kozińska (51 pkt), drugie miejsce zajmuje Tymon Kinder (41 pkt), a trzeci jest Bartek Szlachciak (31 pkt).

W kategorii Orlików ( 2006/2007) pierwsze miejsce zajął Tymek Skiba przed Filipem Arendarczykiem i Igorem Bortnikiem. W klasyfikacji ogólnej prowadzi Filip Arendarczyk (56 pkt), przed Tymkiem Skibą ( 40 pkt) i Igorem Bortnikiem (36 pkt).

Grupę Żaków ( 2008/2009) wygrał Hubert Zimnicki i z dorobkiem 37 pkt. awansował na pozycję lidera w klasyfikacji ogólnej. Drugie miejsce zajął Kuba Kościołowski. Na trzeciej pozycji został sklasyfikowany Tobiasz Skiba. Tobiasz zajmuje ex aeqou z Patrykiem Zdanowski drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Obaj zawodnicy zgromadzili po 35 pkt.

W kategorii Skrzatów ( rocz. 2010/2011) zwyciężył niespodziewanie Hubert Miłek. Drugie miejsce zajął Aleks Dominikowski, a trzecie Kamil Adamczewski.
W klasyfikacji ogólnej prowadzi Aleks Dominikowski (58 pkt). Drugie miejsce zajmuje Hubert Miłek (36 pkt), a trzecie Kamil Adamczewski ( 31 pkt).

W meczu piłkarskim Pomarańczowi wygrali z Czarnymi 7:2. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali słodkie upominki.

Przypominamy, że wyniki poszczególnych turniejów zaliczane są do klasyfikacji generalnej, a zwycięscy wszystkich kategorii otrzymają Puchar Burmistrza. Uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród planowane jest podczas Gali Sportu w grudniu 2017r.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem ZZ LZS w Szczecinie i Gmina Bobolice.
Głównym celem rozgrywek jest upowszechnianie sportu poprzez popularyzację Getbola, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego i zasad fair-play oraz zagospodarowanie nowoczesnej bazy sportowej w Bobolicach

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych z terenu miasta i gminy Bobolice, z tym że dziewczęta ze starszego rocznika mogą występować o rok w młodszej kategorii. Zapisy w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęcie rozgrywek przyjmuje sędzia główny.

Terminarz i wyniki są zamieszczane na stronie internetowej www.olimpia.bobolice.org

Turnieje zostały zorganizowane w ramach projektu „ Mały Sport Wielka Radość ” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.

Więcej informacji : http://www.olimpia.bobolice.org/

Opublikowano: 01 września 2017 07:53

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 202

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.