„Na cygańska nutę”

 (link otworzy duże zdjęcie)
Tegoroczny, XI Integracyjny Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych p.n. „Wesołe Nutki” już za nami. Tym razem hasłem przewodnim festiwalu, który zgromadził dwanaście ośrodków wsparcia, były romskie melodie. Jak na „cygański” festiwal przystało, było kolorowo i tanecznie. Uczestnicy zaprezentowali różne utwory, m.in.: „My Cyganie”, „Cygan” czy „Hej, Hej Cyganie”, które porwały do tańca. Była to okazja do integracyjnej zabawy, lepszego poznania i nawiązania nowych przyjaźni. Zwieńczeniem było nagrodzenie dyplomem i słodkim podarunkiem.
W imieniu kierownik, uczestników i pracowników dziękujemy wszystkim za przybycie. Szczególne podziękowania składamy pracownikom Hali Widowiskowo – Sportowej oraz Miejsko – Gminnego Domu Kultury za pomoc w organizacji festiwalu.

Społeczność
ŚDS „Odnowa”

 
Integracyjny Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych pn. „Wesołe Nutki” dofinansowany był ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Opublikowano: 18 września 2017 07:19

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 243

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.