Deszcz nam nie przeszkodził...

 (link otworzy duże zdjęcie)
Z bobolickimi seniorami w ramach projektu ASOS pt. „Ciesz się życiem seniorze” uczestniczyliśmy w kolejnych „Marszach po zdrowie – Nordic Walking” pn. „Marsz NW brzegiem morza”. Po drodze, jak to często bywa, zahaczyliśmy o „Hortulus” w Dobrzycy by przypomnieć sobie wspaniałe aranżacje tamtejszych ogrodów. Mimo uporczywego deszczu program został w pełni zrealizowany a kończącą ucztę w koszalińskim „Podjadku” uwieńczyły świetne lody.

Projekt pt. „Ciesz się życiem seniorze!” współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy
i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020 – edycja 2017, realizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych w Bobolicach

Opublikowano: 12 października 2017 09:01

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 257

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.