Konsultacje społeczne dla mieszkańców w sprawie realizacji projektu Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla ZIT KKBOF na lata 2016 - 2023

 (link otworzy duże zdjęcie)

Zapraszamy do zapoznania się z planem projektu Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla ZIT KKBOF 

Gmina Miasto Koszalin jako Lider partnerstwa 19 gmin ZIT KKBOF, ponownie zaprasza serdecznie do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego na lata 2016-2023 (Plan).

Celem konsultacji jest zebranie uwag i opinii na temat przygotowywanego dokumentu. Zachęcamy do zapoznania się z Planem oraz aktywnego udziału w konsultacjach.

W przypadku uwag bądź sugestii proszę o wypełnienie załączonego formularza uwag i odesłanie go w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17.08.2016 r. na adres: renata.szott@um.koszalin.pl

kkbof_plan_zrownowazonej_mobilnosci_miejskiej_dla_kkbof1.jpg

Opublikowano: 10 sierpnia 2016 12:25

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Formularz uwag_PZMM.doc [149.5 KB]

Wyświetleń: 479

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.