Festyn Rodzinny na Łozickim Eldorado

Festyn Rodzinny na Łozickim Eldorado (link otworzy duże zdjęcie)

     W dniu 6 sierpnia 2016 r. w Łozicach Cegielni na placu zabaw odbył się Festyn Rodzinny.  Pogoda jak na lato bardzo kapryśna, ale i tak nie popsuła szyków, bo festyn i tak się odbył. Pomimo deszczu rodzinna atmosfera, która panowała podczas całego spotkania spowodowała, iż spotkanie można zaliczyć do udanych. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: Burmistrz Bobolic Mieczysława Brzoza, Radna Rady Miejskiej Justyna Terlecka, Radny Sołectwa Łozice Koszalińskie Krzysztof Czajkowski wraz z małżonką. Przyjechali oni do Łozic z dmuchanym zamkiem, który okazał się jak zwykle najwspanialszą zabawą i atrakcją dla najmłodszych mieszkańców. Niestety z uwagi na opady deszczu dzieci krótko mogły cieszyć się z tej atrakcji. To na pewno nie ostatni festyn rodzinny na tym placu, może w następnym roku będziemy mieli więcej szczęścia, jeżeli chodzi o pogodę???.  Najmłodsi mieszkańcy Sołectwa bardzo dbają o ład i porządek na swoim placu zabaw. Sami opracowali swoje Regulaminy korzystania z tego wspaniałego miejsca - trzeba koniecznie je przeczytać i stosować zgodnie z przeznaczeniem. Regulamin jest autorstwa naszych dzieci sołeckich, głównie dziewczynek z rodziny Państwa Jaśkiewiczów.  DZIĘKUJEMY i GRATULUJEMY, bo zapisy Regulaminu są bardzo przemyślane a przez to proste i bardzo zasadne.
     Głównymi organizatorami festynu był Sołtys Sołectwa Bogusław Zawadzki, Rada Sołecka oraz grono mieszkańców, którzy aktywnie włączyli się do organizacji spotkania poprzez: przygotowanie placu zabaw do organizacji spotkania, pieczenie przepysznych ciast (bułeczek drożdżowych) i grillowanie.  W grillowaniu pomagała radna  Justyna Terlecka, na którą też zawsze można liczyć przy organizacji takich spotkań. Warto zaznaczyć, iż sprawny przebieg spotkania i realizacji samego projektu zależał w dużej mierze od zapału i zaangażowania młodych mieszkańcy Sołectwa (głównie mężczyzn, ale i nie tylko), którzy z wielkim sercem pomogli od samego początku w przygotowaniu i w realizacji projektu ŁOZICKIE ELDORADO, który realizowany był w ramach pozyskanych środków z Budżetu Obywatelskiego 2016.   

     Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy finansowo włączyli się w przygotowanie nagród i słodkich upominków dla naszych pociech. A samym mieszkańcom sołectwa za wkład i zaangażowanie włożone w przygotowanie Łozickiego Eldorado, który na pewno będzie miejscem spotkań rodzinnych i integracyjnych.

 

Gmina Bobolice

Opublikowano: 08 sierpnia 2016 12:37

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 626

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.