Zmian w systemie wsparcia bezpośredniego

 (link otworzy duże zdjęcie)

Rok 2017 przyniesie kilka znaczących zmian w systemie wsparcia bezpośredniego. Co rolnik powinien wiedzieć o dopłatach?.
Bez zmian pozostają sektory, w których przydzielane jest wsparcie, czyli 4 w produkcji zwierzęcej (młode bydło, krowy, owce, kozy)
i 8 w produkcji roślinnej (buraki cukrowe, rośliny wysokobiałkowe, owoce miękkie, ziemniaki skrobiowe, pomidory, chmiel, len, konopie włókniste). Po przeglądzie tej formy wsparcia ministerstwo zdecydowało o zmianach zasad przyznawania płatności w sektorze młodego bydła, krów, owiec, roślin wysokobiałkowych, owoców miękkich i buraków cukrowych. Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego i Biuro Powiatu Koszalińskiego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Koszalinie zaprasza rolników z terenu gm. Bobolice na szkolenie dotyczące płatności na rok 2017. Szkolenie odbędzie się w auli Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Bobolicach w dniu 13 marca 2017 r. o godz. 10.00.

Opublikowano: 07 marca 2017 14:15

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 256

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.