UKS Olimpia Bobolice w niedzielę 19 marca 2017r. wyjeżdża do Poznania na mecz Ekstraklasy Lech - Górnik Łęczna

Olimpia zaprasza (link otworzy duże zdjęcie)

UKS Olimpia Bobolice w niedzielę 19 marca 2017r. wyjeżdża do Poznania na mecz Ekstraklasy Lech - Górnik Łęczna połączony ze zwiedzaniem Starego Miasta.

Warto dodać, że 19 marca Lech Poznań obchodzić będzie 95. urodziny. Kolejna rocznica istnienia Klubu przypada dokładnie w dniu meczu Kolejorza z Górnikiem. Spotkanie rozpoczynające się o godz. 15.30 będzie miało wyjątkową, bardzo uroczystą oprawę, a organizatorzy spodziewają się kompletu publiczności!

Wyjazd z przystanku PKS w Bobolicach o godz. 8.00, a powrót ok. godz. 22.00

Należy posiadać pisemną zgodę rodziców, ważną legitymację szkolną, kanapki i napój (niegazowany) oraz wskazane jest drobne „kieszonkowe”.

Wszyskich uczestników wyjazdu obowiązują barwy Lecha Poznań. Planowany jest również pobyt w sklepie firmowym Lecha oraz w McDonald's.

W razie rezygnacji z wyjazdu prosimy pilnie powiadomić Henryka Kowalskiego tel. 604 138 872.

Opublikowano: 15 marca 2017 09:38

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 181

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.