Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”

Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” (link otworzy duże zdjęcie)

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, zapraszają do udziału w XVII edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. Konkurs odbędzie się 13 maja 2017 r. w Szczecinie. Konkurs podzielony jest na dwie główne kategorie: na najlepszy regionalny produkt żywnościowy i na najlepszą potrawę regionalną.

W kategorii na najlepszy regionalny produkt żywnościowy, zgłoszenia należy przesyłać do Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach - Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich: row.barzkowice@home.pl, tel. 91 561 37 00 wew. 02.
W kategorii na najlepszą potrawę regionalną, zgłoszenia należy przesyłać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego - Wydziału Rolnictwa i Rybactwa: Paulina Makatun-Hałas, pmakatun@wzp.pl, tel. 91 44 10 233.
Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić zgłoszenie (do pobrania poniżej) i przesłać do poszczególnych organizatorów do dnia 21 kwietnia 2017 r. Szczegóły udziału w konkursie określają regulaminy

Opublikowano: 21 kwietnia 2017 09:07

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

Regulamin-konkursu-nkd-sr [110.01 KB]

Zgloszenie-produkt-2017 [21.25 KB]

Wyświetleń: 352

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.