Kolejne turnieje PGPB 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniach 24/25 kwietnia 2017r. zostaną rozegrane kolejne turnieje w ramach rozgrywek Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza.
W poniedziałek 24 kwietnia 2017r w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 od godziny 16.00 do gry przystąpią zawodnicy z najmłodszych kategorii Skrzacik (rocz. 2012 i mł.), a od godz. 17.00 Żak ( rocznik 2008/2009) i Skrzat ( rocz. 2010/2011).
Natomiast we wtorek 25 kwietnia br. o godz. 17.00 na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 zagrają zawodnicy w najstarszych kategoriach Młodzik ( rocz. 2004/2005) i Orlik ( rocz.2006/2007).

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych z terenu miasta i gminy Bobolice, z tym że dziewczęta ze starszego rocznika mogą występować o rok w młodszej kategorii. Zapisy w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęcie rozgrywek przyjmuje sędzia główny.

Przypominamy, że wyniki poszczególnych turniejów zaliczane są do klasyfikacji generalnej, a zwycięscy wszystkich kategorii otrzymają Puchar Burmistrza.

Uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród planowane jest podczas Gali Sportu w grudniu 2017r.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem ZZ LZS w Szczecinie i Gmina Bobolice.

Głównym celem rozgrywek jest upowszechnianie sportu poprzez popularyzację Getbola, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego i zasad fair-play oraz zagospodarowanie nowoczesnej bazy sportowej w Bobolicach.

Terminarz i wyniki będą zamieszczane na stronie internetowej www.olimpia.bobolice.org oraz na portalu www.facebook.com/olimpia.bobolice

Zawody, odbywają się w ramach projektu „ Mały Sport Wielka Radość ” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.

Opublikowano: 21 kwietnia 2017 11:54

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 135

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.