Targi Pracy

 (link otworzy duże zdjęcie)

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie przekazuje Państwu informację nadesłaną z Biura Karier Politechniki Koszalińskiej dotyczącą organizowanych 15 Środkowopomorskich Targów Pracy GlobalLogic Job Fair 2017.

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej zaprasza na 15 Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair 2017, które odbędą się 16.03.2017 r. w godz. 11:00 -17:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie
Targi Pracy mają na celu prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i staży,
oraz wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na lokalnym rynku pracy. Osobom poszukującym pracy umożliwiają zapoznanie się z systemem rekrutacji obowiązującym w danej firmie oraz dają szansę na zatrudnienie lub pozyskanie praktyki bądź stażu.
Do odwiedzenia targów zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia.
Swój udział w tegorocznej edycji targów potwierdziły już firmy: GlobalLogic S.A., Kronospan sp. z o.o., Q4Glass, Espersen, Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Jeronimo Martins Polska S.A., Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o., Kospel S.A. i inni

Więcej informacji na temat Targów Pracy można znaleźć na stronie www.targipracy.koszalin.pl

Opublikowano: 16 marca 2017 11:01

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 279

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.