Loteria fantowa

 (link otworzy duże zdjęcie)
W związku z 20 Jubileuszem Klubu Abstynenta "Przymierze"-Zarząd Klubu postanowił zorganizować podczas tegorocznych Dożynki Gminnych 2017, które odbędą się 9 września br. w Bobolicach przy ul.Dworcowej - Loterię Fantową .
Środki uzyskane że sprzedaży fantów zostaną przeznaczone na organizację Jubileuszu.W związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą o przyłączenie się do akcji za pośrednictwem przekazywania fantów ,które wezmą udział w loterii fantowej. Fanty można przekazywać do siedziby Klubu - ul.Koszalińskie 5 od poniedziałku do piątku w godz.od 7.00-15. Dziękujemy z góry za pomoc i zaangażowanie Państwa w tą szczytną akcję.

Opublikowano: 25 sierpnia 2017 07:38

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 263

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.