Hartem ducha!

(link otworzy duże zdjęcie)
Liga Młodzików KOZPN - 24.09.2017 r godz.11.00 Grom Świelino- AP Reissa Szczecinek 5-4 (2-4)

Rywalizacja w rozgrywkach młodzików w grupie 2 Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozgorzała na dobre. Gospodarze po dwóch wyjazdowych porażkach przyjęli u siebie drużynę ze Szczecinka, a dokładniej Akademię Piłkarską Reissa, która to dotychczas nie przegrała żadnego meczu. Liczna widownia, która przybyła w ten niedzielny poranek do Świelina obejrzała emocjonujący pojedynek młodych adeptów obu drużyn. Z piekła do nieba tak można by opisać co się wydarzyło na boisku. Grom zaczął słabo, czego dowodem była stracona bramka, ale po stracie ruszyli do odrabiania. Do wyrównania doprowadził Kuba Marciniak, a na prowadzenie wyprowadził nas strzałem z rzutu wolnego Oliwer Klajnszmit. Niestety brak koncentracji spowodował, że do końca I połowy gospodarze stracili aż 3 bramki i na przerwę schodzili przegrywając 2-4. Druga połowa to koncert duetu Marciniak Klajnszmit i wzorowa gra obrony na czele z bramkarzem Danielem Mirgą. Ta część należała do Gromu bo tylko zawodnicy tej drużyny strzelali bramki, a udało sie to trzykrotnie dlatego też wynik końcowy to 5-4 dla gospodarzy i pierwsze zwycięstwo Gromu w sezonie. To zawziętość, nieustępliwość i hart ducha pozwoliły wygrać gospodarzom, mimo iż
w pewnym momencie były aż dwie bramki różnicy, na niekorzyść.
Skład Gromu: Daniel Mirga, Paweł Kawalec, Jakub Orlicki, Jakub Marciniak, Bartosz Lisowski, Zuzanna Lisowska, Nikola Marszałkowska, Michalina Korzeniowska, Oliwier Klajnszmit, Piotr Wawrzonkowski, Wojciech Łucka.
Bramki: Marciniak 5', 40', 50', Klajnszmit 11', 45'

Mecz piłki nożnej Liga Młodzików pomiędzy drużynami Grom Świelino- AP Reissa Szczecinek finansowany z środków Gminy Bobolice w ramach projektu