Ogłoszenie - poszukujemy ratownika wodnego!!!

 (link otworzy duże zdjęcie)

Gmina Bobolice poszukuje ratownika wodnego WOPR na umowę zlecenie na okres 2 miesięcy, tj. od 1 lipca 2018 r. do 31 sierpnia 2018 r. Miejscem wykonywania umowy będzie Jezioro Chlewo Wielkie w Poroście – Rajska Plaża.

Wymagania:
- aktualne uprawniania ratownika WOPR,
- kurs Kwalifikowany Pierwszej Pomocy (KPP).

Podstawowy zakres obowiązków:
- nadzór nad bezpieczeństwem osób wypoczywających i korzystających z kąpieli wodnych oraz sprzętu wodnego,
- współpraca z zarządcą kąpieliska.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 94 3458417 lub na adres e-mail: promocja@bobolice.pl

Opublikowano: 14 maja 2018 12:01

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 59

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.