Kolejna edycja Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 r.

Główny Urząd Statystyczny rozpoczął prace nad przygotowaniem kolejnej edycji Narodowego Spisu Powrzechnego Ludności i Mieszkań, który odbędzie się w 2021 r.. W ramach prac przygotowawczych przeprowadzane są konsultacje społeczne dotyczące zakresu informacji, jakie będą zbierane podczas tego badania. W tym celu na internetowej stronie GUS i urzedów statystycznych udostępniono kwestionariusz online http://konsultacje-spis-2021.stat.gov.pl, który można wypełniać do dnia 30 grudnia 2016 r.

Państwa udział w konsultacjach jest niezwykle istotny, ponieważ zebrane opinie pomogą w zaprojektoaniu badania tak, aby jego wyniki w jak największym stopniu odpowiedziały na zgłaszane potrzebny.

Opublikowano: 08 grudnia 2016 09:58

Kategoria: Ważne dla Boboliczan

Wyświetleń: 627

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.