Dotyczy zmiany nazw ulic

 (link otworzy duże zdjęcie)
Szanowni Mieszkańcy,
w związku z otrzymanym pismem od Instytutu Pamięci Narodowej oraz biorąc pod uwagę obowiązującą ustawę z dnia 1 kwietnia 2016 r. o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej,Gmina podjęła kolejne działania w kierunku zmiany obecnych nazw ulic w Bobolicach. Zmiany te dotyczą  ulic: Tomeckiego, Kowalskiego, Jagoszewskiego i Górskiego.
Od 27 lipca br. prowadzone były konsultacje z mieszkańcami przedmiotowych ulicy w formie rozmów.  W przypadku zmiany nazw ulic Kowalskiego i Jagoszewskiego  ze względu na znaczne rozbieżności w propozycjach nadania nowej nazwy tym ulicom  najlepszym rozwiązaniem będzie przeprowadzenie konsultacji w formie ankiety.
Konsultacje w tej sprawie przeprowadzone zostaną do 17 sierpnia 2017 r. Dostarczone w dniu 10 sierpnia br. ankiety  po wypełnieniu mieszkańcy będą mogli je wrzucić do urny znajdującej się w sklepie “LEWIATAN” przy ul. Langiewicza w Bobolicach.
W załączeniu zarządzenie Burmistrza Bobolic w tej sprawie.

Opublikowano: 08 sierpnia 2017 14:42

Kategoria: Ważne dla Boboliczan

Załączniki:

Zarządzenie nr 96_2017.pdf [1.25 MB]

Wyświetleń: 99

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.