Sport: Piłka nożna

UKS Olimpia - Kolejne turnieje PGPB 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza

25 kwietnia 2017 16:00
ul. Pocztowa 15, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
Boisko UKS Olimpia

25 kwietnia 2017r. zostaną rozegrane kolejne turnieje w ramach rozgrywek Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza.
We wtorek 25 kwietnia br. o godz. 17.00 na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 zagrają zawodnicy w najstarszych kategoriach Młodzik ( rocz. 2004/2005) i Orlik ( rocz.2006/2007).

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych z terenu miasta i gminy Bobolice, z tym że dziewczęta ze starszego rocznika mogą występować o rok w młodszej kategorii. Zapisy w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęcie rozgrywek przyjmuje sędzia główny.

Przypominamy, że wyniki poszczególnych turniejów zaliczane są do klasyfikacji generalnej, a zwycięscy wszystkich kategorii otrzymają Puchar Burmistrza.

Uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród planowane jest podczas Gali Sportu w grudniu 2017r.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem ZZ LZS w Szczecinie i Gmina Bobolice.

Głównym celem rozgrywek jest upowszechnianie sportu poprzez popularyzację Getbola, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego i zasad fair-play oraz zagospodarowanie nowoczesnej bazy sportowej w Bobolicach.

Terminarz i wyniki będą zamieszczane na stronie internetowej www.olimpia.bobolice.org oraz na portalu www.facebook.com/olimpia.bobolice

Zawody, odbywają się w ramach projektu „ Mały Sport Wielka Radość ” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.