Sport: Piłka nożna

VI Bobolicki Festiwal Piłkarski 2017 z okazji Dni Piłkarza

2017-09-08 - 2017-09-10
od: 10:00 do 14:00
ul. Pocztowa 15, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
Boisko Orlik przy ul. Pocztowej 15

W dniach 8/9/10 września 2017r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbędzie się VI Bobolicki Festiwal Piłkarski 2017 z okazji Dni Piłkarza.

Pierwszego dnia, czyli 8 września 2017r.(piątek) od godz. 10.00 rozpocznną się Integracyjne Zawody Rekreacyjno-Sportowe – uczestnicy :
1) DPS w Bobolicach - zespół „Litwa”,
2) OREW w Bobolicach - zespół „Białoruś”,
3) Odnowa w Bobolicach - zespół „Ukraina”,
4) Przedszkole w Bobolicach - zespół „Niemcy”,
5) Przedszkole w Bobolicach - zespół „Słowacja”
6) Przedszkole w Bobolicach - zespół „Polska”,

Głównym celem turnieju jest upamiętnienie zdobycia złotego medalu olimpijskiego w Monachium przez reprezentację Polski pod wodzą Kazimierza Górskiego (trzeci turniej zostanie rozegrany dokładnie w 45 rocznicę tego wydarzenia) oraz popularyzacja piłki nożnej, integracja poprzez sport, promowanie zdrowego stylu życia, zasad fair play i nowoczesnej infrastruktury sportowej.
Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a wsparcia udzielił min.: PZPN w Warszawie, Urząd Marszałkowski w Szczecinie, ZZ LZS w Szczecinie, Powiat Koszaliński, PCPR w Koszalinie, PFRON, PCO Popcorn w Bobolicach i Gmina Bobolice.
Oprócz meczy piłkarskich, odbędą się konkursy sprawnościowe dostosowane do wieku i umiejętności uczestników, pomysłowych atrybutów kibica, super oprawy, kulturalnego dopingu i quiz sportowy, w którym będzie można sprawdzić swoją wiedzę na temat piłki nożnej.
W czasie zawodów, odbędzie się również uroczyste otwarcie boiska Olimpia po przeprowadzonej specjalistycznej konserwacji i uzupełnieniu granulatu w ramach zadania z „Programu Społecznik”.

Uwaga!
W przypadku niesprzyjającej pogody zawody, odbędą się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7, gdzie zgodnie z regulaminem obowiązuje obuwie sportowe na jasnej podeszwie!

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.