SPRAWOZDANIE Z ZEBRAŃ SOŁECKICH 2019 NA TERENIE GMINY BOBOLICE

SOŁECTWO CHLEBOWO - ZEBRANIE SOŁECKIE 11.03.2019 r.

Sołtys: Mirosława Prokopowicz

Rada sołecka: Anna Nowak, Agata Kondracka, Magdalena Kaczmarczyk, Sylwia Pondo.  

Sołectwo Chlebowo [300x209]

 SOŁECTWO CHMIELNO ZEBRANIE SOŁECKIE 7.03.2019 r.

 Sołtys: Iwona Witkowska  

 Rada sołecka: Grażyna Łuczak, Paweł Grill, Magdalena Kosińska, Elżbieta Karwat.

SOŁECTWO CHMIELNO [300x225] 

 SOŁECTWO CHOCIWLE - ZEBRANIE SOŁECKIE 25.02.2019 R.

Sołtys: Helena Bubień

Rada sołecka: Ewa Kospert, Ewelina Skiba, Eugeniusz Basarab, Piotr Kordek, Zenon Sichowski.

 Sołectwo Chociwle [300x265]

SOŁECTWO DARGIŃ – ZEBRANIE SOŁECKIE 25.02.2019 R.

Sołtys: Ireneusz Bednarczyk

Rada sołecka: Magdalena Ortyl, Monika Gorgol, Małgorzata Iwańska, Agata Zebrowska, Katarzyna Rybak.

SOŁECTWO DARGIŃ [300x207]

SOŁECTWO DOBROCIECHY – ZEBRANIE SOŁECKIE 05.03.2019 R.

  Sołtys: Rafał Kaczmarek

  Rada sołecka: Agnieszka Turowska, Renata Sagan, Anna Puppel, Iwona Terlecka

 SOŁECTWO DOBROCIECHY [300x226]

 SOŁECTWO DRZEWIANY – ZEBRANIE SOŁECKIE – 20.02.2019 R.

 Sołtys:Marek Boczek

 Rada Sołecka: Iwona Pyziołek, Krzysztof Antonowicz, Tomasz Złotowicz

SOŁECTWO DRZEWIANY [300x243]

SOŁECTWO GŁODOWA – ZEBRANIE SOŁECKIE 05.03.2019 R.

Sołtys: Tadeusz Strzelczak

Rada sołecka: Janina Pieszak, Maria Pańczyszyn, Irena Sobiczewska, Jadwiga Kaszuba,
Stanisław Jesionowski.

SOŁECTWO GŁODOWA [300x233]

 SOŁECTWO GOZD – ZEBRANIE SOŁECKIE 04.03.2019 R.

 Sołtys: Anna Kustrzycka – Broda

 Rada sołecka: Joanna Dekoszczak, Anna Kulka, Łukasz Pałasiński.   

mms_img78991230.jpg 

 SOŁECTWO JATYNA ZEBRANIE SOŁECKIE 7.03.2019 r.
Sołtys: Jan Chowaniec  
Rada sołecka: Krystyna Figura, Mateusz Lewandowski, Patryk Chowaniec.  

img_20190307_172108.jpg

 SOŁECTWO KŁANINO – ZEBRANIE SOŁECKIE 18.02.2019 R.

 Sołtys: Jagna Paczkowska

Rada Sołecka: Agnieszka Skiba, Marta Kaszubowska, Daniel Adamski, Łukasz Strzelec

 

SOŁECTWO KŁANINO [300x190]

SOŁECTWO KRĘPA – ZEBRANIE SOŁECKIE 25.02.2019 R.

 Sołtys: Wioletta Bawoł

  Rada sołecka: Arleta Bednarczyk, Zofia Snoch, Ryszkiewicz Adam, Monika Adamczak,
Jolanta Cieślak.

SOŁECTWO KRĘPA [300x209]

 SOŁECTWO KUROWO – ZEBRANIE SOŁECKIE 26.02.2019 R.

 Sołtys: Marek Golas

 Rada sołecka: Andrzej Zimnicki, Artur Winkowski, Renata Węgrzyn, Ryszard Golas.
SOŁECTWO KUROWO [300x400]

SOŁECTWO ŁOZICE ZEBRANIE SOŁECKIE 11.03.2019 r.

 Sołtys: Krzysztof Czajkowski

 Rada sołecka: Ewa Czajkowska. Monika Stańko, Tadeusz Świąderski   

Sołectwo Łozice [300x227]

 SOŁECTWO NOWE ŁOZICE – ZEBRANIE SOŁECKIE 27.02.2019 R.

Sołtys: Bogusław Zawadzki
Rada Sołecka: Anna Ratajczak, Damian Ostrowski, Patryk Sradomski.

SOŁECTWO NOWE ŁOZICE [300x207]

 SOŁECTWO POROST – ZEBRANIE SOŁECKIE 19.02.2019 R.

 Sołtys:Piotr Ordyński

 Rada Sołecka: Elżbieta Babirecka, Jolanta Kaczmarek, Emil Rutkowski, Krystian Kalisz
SOŁECTWO POROST [300x223]

 SOŁECTWO UBIEDRZE – ZEBRANIE SOŁECKIE 14.03.2019 R.

Sołtys: Renata Tomczak

 Rada sołecka: Józef Bocian, Joanna Tomczak, Małgorzata Gierszewska. 

SOŁECTWO UBIEDRZE [300x359]

L.p.

NAZWA SOŁECTWA

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

IMIĘ I NAZWISKO

IMIĘ I NAZWISKO SOŁTYSA

1.

Sołectwo Chlebowo

76-020 Chlebowo

Anna Nowak

Agata Kondracka

Magdalena Kaczmarczyk

Sylwia Pondo

Mirosława Prokopowicz

2.

Sołectwo Chmielno

76-020 Chmielno

Grażyna Tabaczyńska – Łuczak

Magdalena Kosińska

Paweł Grill

Elżbieta Karwat

Iwona Witkowska

3.

Sołectwo Chociwle

76-020 Chociwle

Ewelina Skiba

Ewa Kospert

Zenon Sichowski

Eugeniusz Basarab

Piotr Kordek

Helena Bubień

4.

Sołectwo Dargiń

76-020 Dargiń

   Monika Gorgol

Agata Zabrzowska

Małgorzata Iwańska

   Magdalena Ortyl

Katarzyna Rybak

Ireneusz Bednarczyk

5.

Sołectwo Dobrociechy

76-020 Dobrociechy

Agnieszka Turowska

Renata Sagan

Anna Puppel

Iwona Terlecka

Rafał Kaczmarek

6.

Sołectwo Drzewiany

76-020 Drzewiany

Tomasz Złotowicz

Iwona Pyziołek

Krzysztof Antonowicz

Marek Boczek

7.

Sołectwo Głodowa

76-020 Głodowa

Maria Pańczyszyn

Jadwiga Kaszuba

Stanisław Jesionowski

Irena Sobiczewska

Tadeusz Strzelczak

8.

Sołectwo Gozd

76-020 Gozd

  Joanna Dekoszczak

  Anna Kulka

  Łukasz Pałasiński

Anna Kustrzycka-Broda

9.

Sołectwo Górawino

76-020 Górawino

Marianna Poboży

Henryk Chorzępa

Marzena Springer

10.

Sołectwo Jatynia

76-020 Jatynia

   Krystyna Figura

   Patryk Chowaniec

   Mateusz Lewandowski

Jan Chowaniec

11.

Sołectwo Kłanino

76-020 Kłanino

Łukasz Strzelec

Daniel Adamski

Agnieszka Skiba

Maria Kaszubowska

Jagna Paczkowska  

12.

Sołectwo Krępa

76-020 Krępa

Jolanta Cieślak

Monika Adamczak

Zofia Snoch

Arleta Bednarczyk

 Wioleta Bawoł  

13.

Sołectwo Kurowo

76-020 Kurowo

Renata Węgrzyn

Andrzej Zimnicki

Ryszard Golas

Robert Winkowski

Marek Golas

14.

Sołectwo Łozice

76-020 Łozice

   Ewa Czajkowska

   Monika Stańko

   Tadeusz Świąderski

Krzysztof Czajkowski

15.

Sołectwo Nowe Łozice

76-020 Nowe Łozice

     Anna Ratajczak

Damian Orłowski

Patryk Sradomski

Bogusław Zawadzki

16.

Sołectwo Porost

76-020 Porost

Elżbieta Babirecka

Emil Rutkowski

Jolanta Kaczmarek

Krystian Kalisz

Piotr Ordyński

17.

Sołectwo

Radwanki

76-020 Radwanki

Lidia Kudłaczek

Iwona Głogowska

Mariusz Kmetyk

Stanisław Marchewka

18.

Sołectwo Stare Borne

76-020 Stare Borne

Zdzisław Majewski

Ewa Genge

Ewa Rylik

Wiesława Pawłowska

19.

Sołectwo Świelino

76-020 Świelino

Beata Mirga

Wioletta Marszałkowska

Zbigniew Piechocki

20.

Sołectwo Ubiedrze

76-020 Ubiedrze

Józef Bocian

Joanna Tomczak

Małgorzata Gierszewska

Renata Tomczak

 

  Sołtysi i Rady Sołeckie

 

 

 

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.