Nowa organizacja ruchu w ulicach: Tylnej, Spółdzielczej i Spichrzowej w Bobolicach.

 

W ulicach: Tylnej, Spółdzielczej i Spichrzowej niedługo zostanie zmieniona obecna organizacja ruchu, która wprowadzi nowe zasady i porządek w ruchu drogowym w tej części miasta.
Przy wygospodarowaniu terenu pod nowe miejsca parkingowe przy ul. Tylnej w miejscu byłego targowiska konieczne było opracowanie projektu stałej organizacji ruchu, która zapewni bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom ruchu drogowego. Również dzięki temu wyznaczone zostaną miejsca na parking, miejsca postoju autobusów i busów oraz miejsca dla zaopatrzenia i służb porządkowych. Dodatkowo ruch na tych ulicach będzie jednokierunkowy. Szczegóły widoczne są na załączonym projekcie zagospodarowania terenu.
Planowany termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu to wrzesień tego roku.

 

Magdalena Pachołek

 

 


 

  {file15188

 

 

 

 

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.