FUNDACJA MARCINA GORTATA PO RAZ KOLEJNY W BOBOLICACH

 (link otworzy duże zdjęcie)
Fundacja Marcina Gortata wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki zorganizowała ogólnopolski turniej sprawności Szkolny Skills Challange „Mierz wysoko” 2017. Projekt skierowany jest do dzieci, którym pokazuje się, że dzięki gimnastyce i uczęszczaniu na szkolne zajęcia sportowe, każde z nich rozwija się sportowo, co może potęgować w przyszłości osiągnięcie sukcesów i to nie tylko sportowych. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach w dniu 13.11.2017 roku po raz kolejny wzięła czynny udział w tym turnieju, który odbył się w Centrum Edukacji Sportu i Rekreacji w Bobolicach.
Głównym celem przedsięwzięcia było zachęcenie uczniów do aktywniejszego uczestnictwa w podnoszeniu sprawności fizycznej oraz wzmocnienie pozycji wychowania fizycznego i sportu w hierarchii wartości środowiska szkolnego.
W teście sprawności wzięło udział 32 uczniów, którzy na czas musieli pokonać specjalnie przygotowany tor sprawnościowy. Pierwsze miejsce zajął Mateusz Domański, drugie Agnieszka Wydrych, a trzecie Natan Bielecki.

Zbigniew Rewkowski
Małgorzata Sikora

Opublikowano: 13 listopada 2017 22:19

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 391

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.