Podziękowania dla Pani Marii Kosińskiej.

Pani Maria Kosińska - Przewodnicząca Koła Rencistów i Emerytów w Bobolicach. (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 07.12.2017 r. w siedzibie bobolickiego Koła Emerytów i Rencistów odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze, na którym dokonano wyboru nowego zarządu. Przewodniczącą została Pani Krystyna Łukasiewicz. Z funkcji zrezygnowała wieloletnia przewodnicząca koła Pani Maria Kosińska.
W spotkaniu wzięli udział Sekretarz Gminy Pan Krzysztof Dziadul oraz Pani Renata Jarzyńska.
W imieniu Burmistrza Pani Mieczysławy Brzozy wręczono na ręce Pani Marii list gratulacyjny, złożono podziękowania za dotychczasową pracę oraz życzenia dalszego aktywnego realizowania planów.

Szanowna Pani Mario,
w imieniu swoim, jak i społeczności lokalnej pragnę serdecznie podziękować za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i znakomitą pracę jako Przewodnicząca Koła Rencistów i Emerytów w Bobolicach.
Dziękuję za wieloletni rozwój pasji i marzeń seniorów, za iskrę energii, która rozpalała w nich jeszcze większą chęć czerpania radości z życia. Wszystkie te lata poświęcone na rzecz osób starszych były wyjątkową misją, nieocenioną nie tylko przez nas, ale i przez Pani rówieśników.
Życzę, aby wszystkie Pani marzenia się spełniły, zdrowie dopisywało, a każdy kolejny dzień przynosił radość i zachwyt nad otaczającym światem.
Życzymy wszelkiej pomyślności i zadowolenia na nowym etapie Pani życia.
Mieczysława Brzoza
Burmistrz Bobolic

Opublikowano: 07 grudnia 2017 13:18

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 301

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.