Serdecznie zapraszamy na koncert Daniela Niteckiego, który odbędzie się już w niedzielę w ramach 26 Finału WOŚP - widzimy się godzina 14:00 w Auli Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bobolicach!

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

Siema - Serdecznie zapraszamy do MGOK-u na koncert Daniela Niteckiego, który odbędzie się już w niedzielę w ramach 26 Finału WOŚP - widzimy się godzina 14:00 w Auli MGOK ul. Plac Zwycięstwa 5. Od godz. 12.00 będzie można kupić pyszne 🎂🍪🍩

 

Na scenie naszego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystąpi: Daniel Nitecki (DaNON) - uczestnik polsatowskiego show Must Be The Music oraz Mam Talent TVN. Wokalista, YouTuber, autor tekstów. Występował z takimi gwiazdami jak Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Kamil Bednarek, Patrycja Markowska czy Grzegorz Hyży.

 

Jego utwory na YouTubie przekraczają 3 miliony wyświetleń. Autor hitów - "Chciała być silna", "Chce zapomnieć".

Facebook - D A N O N Daniel Nitecki

YouTube
- Chciała być silna - https://www.youtube.com/watch?v=lWcVOWIslmY
- Chce zapomnieć - https://www.youtube.com/watch?v=meRk2pgXDFw
- Koncerty live - https://www.youtube.com/watch?v=Tu9hDvUrj1E


Opublikowano: 10 stycznia 2018 13:47

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 399

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.