DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2018 W DARGINI

 (link otworzy duże zdjęcie)

Dnia 27.01.2018 o godz. 18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Dargini w ramach zakończenia ferii odbył się „Dzień Babci i Dziadka”. W tym roku program artystyczny został przygotowany przez Panią Anie Sagan, Panią Agatę Zebrzowską i Panią Monikę Gorgol. W programie oprócz życzeń, wierszy wyrecytowanych przez Nikolę Zebrzowską, Olę Czarnecką i Natalię Pieścik nie zabrakło utworów muzycznych tj. „Moja Babcia i Mój Dziadek”, „Czacza dla Babci i Dziadka”, „Czekam na Ciebie” wykonanych przez Martynę i Małgorzatę Butkiewicz , „Dmuchawce, Latawce, Wiatr”, „Miłość jak Wino”- wykonały Wiktoria Wesołowska i Roksana Wojewoda . Przedstawiono także skecz i parodię utworu Magiera Sławomira w wykonaniu Pani Agaty Zebrzowskiej i Moniki Gorgol. Pan Sołtys Ireneusz Bednarczyk, jak co roku złożył życzenia solenizantom, podziękował osobą zaangażowanym
w przygotowanie całej uroczystości. Przy słodkim poczęstunku i ciepłych napojach spotkanie potrwało do późnych godzin wieczornych.                                                                                                                  

                                                                                                                                             Monika Gorgol

Opublikowano: 14 lutego 2018 14:27

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 240

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.