MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW I JUNIORÓW W KICKBOXINGU

Filip Chmera - Mistrz Polski Juniorów w kickboxingu wraz z trenerem Krzysztofem Pajewskim. (link otworzy duże zdjęcie)

W dniach 9-11.03.2018 r. w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu w formule Kick-Light. W Zawodach wystartowało 333 zawodników z 71 klubów.

W kategorii juniorów znakomicie spisał się wychowanek LKS „Radew Kurowo” Filip Chmera. Startując w kategorii do 94 kg zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorów. W finale pokonał zdecydowanie zawodnika ASW Fighter Mogilany Bartłomieja Pitala. Warto podkreślić, że Filip Chmera jest również brązowym medalistą Mistrzostw Polski w Taekwondo Olimpijskim. Mistrzostwa Polski Juniorów były również kwalifikacją do Kadry Polski i Filip Chmera, będzie przygotowywał się do Mistrzostw Świata Juniorów, które odbędą się w dniach 15-23.09.2018 r. we Włoszech. Po kilkuletniej przerwie jest to kolejny tytuł Mistrzowski zdobyty przez wychowanków klubu. Wcześniej złote medale na Mistrzostwach Polski Juniorów zdobywali: Andrzej Szewczyk i Mirosław Zimnicki z Kurowa oraz Anna Rosiak, Adrian Szakuta i Karol Redzimski z Bobolic.

 

Trener Krzysztof Pajewski

Opublikowano: 13 marca 2018 10:05

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 310

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.