Zawodnicy UKS Olimpia czuja sie jak ryby w wodzie...

 (link otworzy duże zdjęcie)
W piątek 13 kwietnia 2018 r. przy pięknej letniej pogodzie dzieci z gminy Bobolice w ramach projektu „Pływać każdy może umieć” przebywały w Parku Wodnym Koszalin.
Większość skorzystała z kąpieli i zabaw w podgrzewanej wodzie basenu zewnętrznego.
Wszyscy uczestnicy doskonalili poznane wcześniej umiejętności i przygotowywali się do przyszłotygodniowych sprawdzianów. Natomiast średnia grupa z powodzeniem uczyła się skoków do wody.
Tradycyjnie apetyty dopisywały i kołacze smakowały podwójnie.

Przypominamy, że za tydzień się w piątek 13 kwietnia br., odbędzie się ostatni wyjazd. Zbiórka uczestników na przystanku PKS w Bobolicach o godz. 13.50 oraz przystanek k/szkoły w Kłaninie o godz. 14.00. powrót o godz. 18.40.

Zadanie jest realizowane przez UKS Olimpia Bobolice dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki z Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w ramach programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”.

Więcej informacji : http://www.olimpia.bobolice.org/

Opublikowano: 16 kwietnia 2018 09:15

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 238

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.