Ogromny sukces karateków z Bobolic na arenie krajowej.

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 21.04.2018 r. w Uniejowie odbyły się Mistrzostwa Polski UWK i NSKF. Udział w zawodach wzięły trzy osoby ze Szkoły Karate & Ju-jitsu w Bobolicach prezentując wysoki poziom. Sensei Krzysztof Orlikowski 2° dan - nauczyciel Szkoły Karate & Ju-Jitsu w Bobolicach wywalczył 3 medale zostając tym samym trzykrotnym wicemistrzem Polski: medal brązowy otrzymał za konkurencję Kata Senior, srebrny medal w konkurencji kumite drużynowe oraz srebrny medal w najbardziej agresywnej dyscyplinie - full contact kumite weteranow.

Dagmara Pańpuch, trenująca od ponad trzech lat podopieczna Sensei Krzysztofa Orlikowskiego, wywalczyła dwa brązowe i jeden srebrny medal: brązowy medal oraz statuetka w kumite drużynowym, brązowy medal w sanbon kumite oraz srebrny medal w full contact. Szymonowi Kundzie nie udało się wywalczyć medalu, ale mimo to zaprezentował bardzo wysoki poziom w trakcie zawodów.

Krzysztof Orlikowski

Opublikowano: 24 kwietnia 2018 14:30

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 200

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.