Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej w kategorii dziewcząt i chłopców

 (link otworzy duże zdjęcie)
W poniedziałek 23.04.2018 r. na bobolickim "Orliku" odbyły się mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej w kategorii dziewcząt i chłopców. W rozrywkach udział wzięły cztery szkoły podstawowe z terenu naszej Gminy. W wyniku rywalizacji fair play w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Bobolicach pod opieką Pani Anity Jasińskiej,
II miejsce Szkoła Podstawowa im. Cz. Miłosza w Dargini pod Opieką Pani Henryki Matysiak-Czarneckiej, III miejsce Szkoła Podstawowa w Drzewianach pod opieką Pana Marcina Kostewicza.
W kategorii chłopców I miejsce Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Kłaninie pod opieką Pana Dominika Poocha, II miejsce Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Bobolicach pod opieką Pana Zbigniewa Rewkowskiego, III miejsce Szkoła Podstawowa im. Cz. Miłosza w Dargini pod opieką Pana Łukasza Fira, IV miejsce Szkoła Podstawowa w Drzewianach pod opieką Pana Marcina Kostewicza.

Organizator rozgrywek:Anita Jasińska i Zbigniew Rewkowski

Opublikowano: 25 kwietnia 2018 11:04

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 255

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.