Wiosenny Turniej Getbola w Kłaninie

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

W piątek 11 maja 2018 r. na boisku piłkarskim w Kłaninie, odbył się Wiosenny Turniej Getbola. Organizatorem imprezy był LUKS Iskra/SP Kłanino, a współorganizatorem UKS Olimpia Bobolice.

 

Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych Młodzik i Orlik.Spotkania były emocjonujące i dostarczyły wielu wrażeń. Wśród Orlików pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zajęła Ola Rybak. Na drugim miejscu uplasował się Piotr Riopka, a na kolejnych Jakub Czarnecki, Iga Paczkowska i  Patryk Bugaj.

 

W kategorii Młodzików w meczu decydującym o pierwszym miejscu Bartek Lewczuk wygrał z Joachimem Błasikiem 5:0. W meczu o trzecie miejsce Radek Olszewski po wyrównanej grze pokonał Oliwiera Nowocienia 3:2, a na piątym miejscu uplasował się Piotr Bosy.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki ufundowane przez organizatorów.

 

Zawody, odbyły się w ramach projektu pt. „Upowszechnianie Kultury Fizycznej i Sportu” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego przez Gminę Bobolice.

 

 

 

Opracował :

 

Mariusz Walaszczyk


Opublikowano: 15 maja 2018 10:17

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 134

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.