„Gdy nie masz siły…”

Zajęcia sportowe w sali fitness, w ramach realizacji projektu dofinansowanego z dotacji MRPiPS oraz bud (link otworzy duże zdjęcie)

wówczas możesz coś zmienić, przede wszystkim nabrać tej siły, by tworzyć swoją historię, przecież Każdy dzień jest kawałkiem historii. Realizację tak zatytułowanego projektu już rozpoczęto w bobolickim Środowiskowym Domu Samopomocy „Odnowa”. Dzięki dotacji otrzymanej ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz ze środków budżetu Gminy Bobolice możliwa jest realizacja dodatkowych zadań na rzecz osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin.

W ramach zadania pn.: „Gdy nie masz siły…” od czerwca do grudnia przeprowadzone zostaną zajęcia sportowe, gimnastyka ogólnorozwojowa jako formy wzmocnienia organizmu. Pierwsze zajęcia już za nami. Podzieleni na dwie grupy Uczestnicy zajęć poznali zasady bezpieczeństwa i ćwiczyli w mini siłowni, sali fitness i hali. Wrażenia niesamowite, euforia ukierunkowana na właściwe tory, a raczej odpowiednie zestawy ćwiczeń 😃 dążące do samoakceptacji. Wszystko w bardzo miłej atmosferze, przy odpowiednim prowadzącym, osobie, która zaraża i dzieli się z innymi swą pasją do sportu. Pan Zbigniew Rewkowski budzi nowe możliwości naszych Uczestników. Mamy nadzieję, że na każdy dzień, by tworzyć wspólny kawałek historii… Kolejne zajęcia już w piątek 👍🏋️‍♂️🏋️‍♀️

Inga Lewicka
Koordynator projektu

Opublikowano: 12 czerwca 2018 14:26

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 150

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.