Olimpia Bobolice wyjeżdża na obóz letni do Darłówka!

 (link otworzy duże zdjęcie)
UKS Olimpia Bobolice w okresie wakacji od 28 lipca do 4 sierpnia2018r. wyjeżdża na letni obóz rekreacyjno-sportowy do Darłówka.
Oferta zawiera zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowo Rehabilitacyjnym „Piramida” w Darłówku Wschodnim ( http://piramida2.pl/ ) 200m od plaży. Zakwaterowanie : pokoje 2 - 4osobowe z łazienkami. Transport, 3 posiłki + podwieczorek, opiekę trenera-wychowawcy, opiekę medyczną, pływanie i zabawy w basenie pod opieką ratownika na terenie ośrodka oraz ratownik na plaży podczas kąpieli grupy, zajęcia na ściance wspinaczkowej, korzystanie z boiska ze sztuczną nawierzchnią (kort tenisowy) i mini boiska trawiastego na terenie ośrodka oraz boiska Orlik, dyskoteki z DJ co 2 dzień, mecze towarzyskie z rówieśnikami. Dla dzieci rejs statkiem lub tramwajem wodnym.

Więcej informacji :
http://piramida2.pl/obozy-sportowe polakiem/
http://www.olimpia.bobolice.org

Opracował :
Henryk Kowalski

Opublikowano: 12 czerwca 2018 14:40

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 101

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.