06.07.2018 r. - uroczyste podpisanie umów o dofinansowanie

 (link otworzy duże zdjęcie)

W piątkowe popołudnie (06.07.2018 r.) w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bobolicach miało miejsce uroczyste podpisanie dwóch umów o dofinansowanie z Wicemarszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego - Tomaszem Sobierajem oraz Burmistrz Bobolic - Mieczysławą Brzozą przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy - Beaty Sempołowicz:
1. w ramach Grantów Sołeckich - dla Sołectwa Chociwle, reprezentowanego przez sołtysa - Helenę Bubień oraz przedstawicieli Rady Sołeckiej: Annę Nowacką i Eugeniusza Basaraba - umowa dot. zadania pn. "Na deszcz, ziąb i upały lata - zadaszona wiata" (dofinansowanie 9.900 zł) - budowa wiaty rekreacyjnej w Chociwlach,
oraz
2. w ramach Programu poprawy i modernizacji infrastruktury sportowej woj. zachodniopomorskiego w 2018 roku, umowa podpisana również przez Zbigniewa Rewkowskiego - Kierownika Obiektów Sportowych na zadanie pn. "Proekologiczna modernizacja oświetlenia w hali widowiskowo-sportowej w Bobolicach (dofinansowanie 20.000 zł) - wymiana 36 szt. lamp sodowych na energooszczędne ledowe w hali.
Gratulujemy i życzymy owocnej realizacji zwycięskich projektów.

Maja Wiśniewska

Opublikowano: 09 lipca 2018 11:52

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 373

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.