"Wędkowanie z rodziną, mile wspólnie chwile płyną"

 (link otworzy duże zdjęcie)

Zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży w ramach projektu "Wędkowanie z rodziną, mile wspólnie chwile płyną" już za nami. Pogoda dopisała, frekwencja również. A ja w imieniu Koła PZW "Szuwarek" Bobolice oraz Okręgu PZW w Koszalinie serdecznie dziękuję dyrektorom, nauczycielom, rodzicom za pomoc w organizacji zawodów i Państwa zaangażowanie. Dziękuję Józkowi Ratajczykowi za udostępnienie infrastruktury Rajskiej Plaży w Poroście, a także strażakom OSP Porost i Bobolice za wspaniałe atrakcje dla dzieci. Nie każdy na co dzień ma okazję przejechać się wozem strażackim :) Na koniec każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności w łowieniu styropianowych rybek na czas. Rywalizacja odbyła się w 3 kategoriach wiekowych - najmłodsi (do 8 lat), wiek 8-13 i powyżej. Najlepsi to: Iza, Marcel i Karol. A najlepszej dziesiatce młodych wędkarzy gratuluję wyników i życzę wielu sukcesów w wędkarskich bojach. Do zobaczenia za rok!

1. Kornelia Janyszkowiak
2. Franek Czarnecki
3. Cyprian Bejm - dodatkowo puchar za największą rybę
4. Cezary Rylik
5. Paweł Janyszkowiak
6. Julia Kumorowska
7. Gracjan Lesiak
8. Iga Paczkowska
9. Vanessa Wójtowicz
10. Ksawery Kuźnicki

Projekt jest dofinansowany ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach programu SPOŁECZNIK 2018.

Opublikowano: 21 września 2018 07:49

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 242

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.