📕Niezwykłe spotkanie autorskie z Mariuszem Pikulskim📗

 (link otworzy duże zdjęcie)

10 października 2018 roku w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Bobolicach odbyło wyjątkowe spotkanie, które było okazją do zaprezentowania twórczości bobolickiego poety Pana Mariusza Pikulskiego. Podczas spotkania autor zaprezentował swoje wiersze z następujących tomików: ,,Spod skrzydeł nocy", ,,W cieniach nocy", ,,Pod maską nocy", ,,Szeptem", ,,Łza" oraz ,,Słowa".
Z całego serca dziękujemy Panu Mariuszowi Pikulskiemu za to, że zechciał podzielić się z nami swoją twórczością. Za dostarczenie niesamowitych wrażeń oraz przybliżenie swojego pisarskiego dorobku.
Podczas wieczorku można było również usłyszeć przepiękną grę na ukulele, gitarze, bongosach i akordeonie 🎸w wykonaniu Izabeli Helman, Ludwika Jarzyńskiego oraz Lidii Szymańskiej.❤️
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie spotkania. Dziękujemy przybyłym gościom - miłośnikom poezji, za wspólne spotkanie i mile spędzony czas.
Tomiki wierszy Pana Mariusza Pikulskiego można zakupić w Centrum Informacji Turystycznej w Bobolicach 😀

Opublikowano: 11 października 2018 16:46

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 216

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.