W Kłaninie są certyfikowane Babcie

 (link otworzy duże zdjęcie)
5 listopada br. w świetlicy wiejskiej w Kłaninie odbyło się zakończenie „Akademii dla babć i dziadków” w ramach Regionalnej Akademii Rodziny. Zajęcia odbywały się cyklicznie, skierowane były do osób w wieku emerytalnym. Udział w warsztatach pozwolił na zdobycie umiejętności interpersonalnych i wychowawczych, niezbędnych w relacjach: Dziadkowie–Wnuki oraz Dziadkowie – Rodzice wnucząt. Warsztaty prowadzone były we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Koszalinie.
Babcie z Kłanina odebrały z rąk Pani Mieczysławy Brzozy i Pani Mirosławy Zielony zaświadczenia o ukończeniu Akademii. W spotkaniu wzięła udział również Pani Jolanta Stępień kierownik Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bobolicach, Pani Katarzyna Oryszewska i Pani Anna Darnielewicz – prowadzące warsztaty.

Opublikowano: 08 listopada 2018 12:31

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 206

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.