Wybór dyrektora żłobka

 (link otworzy duże zdjęcie)

     W dniu 31 grudnia 2018 r. rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora Żłobka Miejskiego w Bobolicach „Elfiki”. W wyznaczonym w ogłoszeniu o naborze terminie wpłynęły 2 oferty. W wyniku I etapu konkursu polegającego na analizie dokumentów pod względem formalnym  oferty te spełniły wymagania kwalifikacyjne. Do dalszej rekrutacji tj. rozmów kwalifikacyjnych zakwalifikowano 2 kandydatów.  W wyniku zakończenia postępowania konkursowego  komisja konkursowa rekomendowała do zatrudnienia na stanowisko dyrektora Żłobka Miejskiego w Bobolicach „Elfiki” Panią Esterę Dadan.

    Burmistrz zatwierdził przedstawioną przez komisję kandydaturę. Została nim Pani Estera Dadan mieszkanka Bobolic, która stanowisko objęła w dniu 10 stycznia 2019 r.Pani Estera Dadan posiada doświadczenie w pracy z dziećmi oraz kwalifikacje niezbędne na stanowisko dyrektora żłobka.

Gratulujemy i życzymy sukcesów, niegasnącego zapału w pracy z dziećmi.

Opublikowano: 10 stycznia 2019 17:15

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 389

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.