Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu.

 (link otworzy duże zdjęcie)

Na zaproszenie Ks. Tomasza Rody, Dyrektora Caritas Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej 18 czerwca uczestnicy zajęć z „Odnowy” wraz z rodzicami, pracownikami i seniorami odbyli Pielgrzymkę do Sanktuarium Maki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu.

Podczas Eucharystii pod przewodnictwem Biskupa Edwarda Dajczaka pielgrzymi modlili się o uzdrowienie oraz we własnych intencjach. Pielgrzymka była skierowana do osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin, terapeutów, opiekunów. Każdy z uczestników spotkania mógł zawierzyć Matce Bożej swoje troski, a także podziękować za wszelkie łaski. Po zakończeniu Mszy Św. był czas na wspólny posiłek i integrację.

W imieniu Uczestników zajęć, rodziców, pracowników ŚDS „Odnowa” oraz seniorów składamy serdeczne podziękowania za możliwość udziału w pielgrzymce.

Zespół wspierająco – aktywizujący

ŚDS „Odnowa” w Bobolicach

Opublikowano: 21 czerwca 2019 08:40

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 237

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.