Uczniowie z SP Dargiń zwiedzili Warszawę

 (link otworzy duże zdjęcie)

Wycieczka do Warszawy

Udało nam się - w tak gorącym i zaganianym czasie, zrealizować wycieczkę do Warszawy. Odbyła się ona w piątek, 14 czerwca 2019r.
Wczesnym świtem 24 uczniów z naszej szkoły udało się do stolicy wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Kurowie. Celem wycieczki była wizyta w Sejmie RP na zaproszenie pana Pawła Szefernakera - posła PiS. Na
zwiedzanie mieliśmy zbyt mało czasu ale pomimo upału zobaczyliśmy Zamek Królewski, Stare Miasto ,Pałac Kultury i Nauki i wiele innych ważnych i pięknych miejsc związanych z tym szczególnym miastem. Ochłodzenie i relaks dały nam Złote Tarasy, gdzie można było kupić pamiątki lub zjeść lody dla ochłody. Wizyta w Sejmie z przewodnikiem była bardzo interesującą lekcją a obiad zjedzony w restauracji sejmowej wywołał dreszczyk emocji. Sponsorem tego wjazdu był w/w poseł Paweł Szefernaker, któremu bardzo serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie:
Anita Jasińska, Zofia Jóźwiak, Katarzyna Szwec

Opublikowano: 24 czerwca 2019 13:37

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 160

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.