Będzie nowe auto

 (link otworzy duże zdjęcie)

W ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” Obszar D, 23 stycznia 2019 r. Gmina Bobolice złożyła wniosek o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na zakupu Mikrobusa 9-cio osobowego do przewozu osób z niepełnosprawnościami w tym na wózkach inwalidzkich – Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy „Odnowa” w Bobolicach.
Zgodnie z procedurą wniosek został złożony do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Koszalinie, gdzie przygotowano zbiorczy wniosek dla powiatu i złożono do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. 12 czerwca br. Gmina Bobolice otrzymała informujące o przyznaniu dofinansowania dla Gminy Bobolice w wysokości 80.000,00 zł., wkład własny gminy - 52.000,00 zł – razem wartość projektu: 132.000,00 zł.
Procedura zakupu ruszy zaraz po podpisaniu stosownych umów.

Inga Lewicka
Kierownik ŚDS Odnowa

Opublikowano: 11 lipca 2019 08:01

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 119

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.