Piknik Rodzinny na zakończenie wakacji w Starem Bornem

 (link otworzy duże zdjęcie)
30 sierpnia br. w Sołectwie Stare Borne odbył się Piknik Rodzinny z okazji pożegnania wakacji. Był to czas na atrakcyjne spędzenie ostatnich chwil beztroskiego, ciepłego lata.
Na najmłodszych uczestników imprezy czekał dmuchany zamek. Dzięki naszej, zawsze owocnej współpracy ze Szkołą Podstawową w Drzewianach, nie zabrakło też konkursów i zabaw dla dzieci. Przygotowaliśmy grilla i słodki poczęstunek, by nikomu nie zabrakło sił do wspólnej zabawy. Dorośli mieli okazję wypróbować pierwszy stojący przy naszym placu zabaw zewnętrzny sprzęt do ćwiczeń, który zakupiono ze środków sołeckich. Nasz plac zabaw został wzbogacony o nową karuzelę zakupioną ze środków Gminy Bobolice, która każdego dnia przynosi wiele radości dzieciom. Trud i wysiłek osób piekących pyszne ciasta w naszym sołectwie nie poszedł na marne, bo to dzięki nim ta impreza się odbyła. Bardzo za to dziękujemy i mamy nadzieję, że nadal będą nas wspierać.
Piknik został zorganizowany przez Panią Sołtys Wiesławę Pawłowską i Radę Sołecką. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. 🥰😀
 
Agnieszka Pawłowska

Opublikowano: 09 września 2019 12:02

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 252

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.