MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2019

 (link otworzy duże zdjęcie)
7 grudnia 2019 r. Centrum Sportu i Rekreacji w Bobolicach po raz kolejny zorganizowało Turniej Tenisa Stołowego. Współorganizatorem wydarzenia było Bobolickie Stowarzyszenie Tenisowe EGIDA. W zawodach udział wzięło 40 uczestników. Rozgrywki toczyły się w trzech kategoriach wiekowych – dzieci, młodzież i dorośli.
Wspaniała atmosfera i sportowa rywalizacja od początku do końca towarzyszyły uczestnikom turnieju. Każdy z zawodników chciał zdobyć jak największą liczbę punktów, nie zapominając przy tym o grze fair play. Jak co roku organizatorzy przygotowali dla uczestników słodki poczęstunek.
Kilka godzin zaciętej rywalizacji wyłoniło najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach. Około godz. 15:00 odbyło się uroczyste podsumowanie Turnieju, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród. Zdobywców pierwszych trzech miejsc każdej kategorii uhonorowano pamiątkowymi pucharami i nagrodami.
Serdeczne podziękowania pragniemy złożyć wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji turnieju i ufundowali nagrody: Państwu Iwonie i Markowi Głombickim, Panu Kamilowi Jesionowskiemu – Wiceprzewodniczącemu Rady Powiatu oraz Starostwu Powiatowemu w Koszalinie.
Poniżej przedstawiamy wyniki Turnieju w poszczególnych kategoriach:

Dziewczęta IV-VI SP
I miejsce – Nadia Borowska
II miejsce – Wiktoria Wieliczko
III miejsce – Zofia Kudłaczek


Chłopcy IV-VI SP
I miejsce – Tymoteusz Skiba
II miejsce – Hubert Zimnicki
III miejsce – Tomasz Czarnota

Chłopcy 13 - 16 lat
I miejsce – Paweł Kowalczyk
II miejsce – Sebastian Dodacki
III miejsce – Karol Zaleski

Mężczyźni > 16 lat
I miejsce – Radosław Serowski
II miejsce – Mieczysław Malinowski
III miejsce – Ryszard Tomczak

Uczestnikom turnieju bardzo dziękujemy!
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez
Halę Widowiskowo-Sportową!


Zbigniew Rewkowski

Opublikowano: 09 grudnia 2019 14:46

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 292

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.